• SVM 1

  • SVM 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dols, JeanOverige stafTeammanager
    Dols, JeanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Goertzen, RoyOverige stafTeammanager
    Vos, Roy deTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 feb. 20:00S.V. Argo 1 - SVM 1Sportpark De Baendj
    3 mrt. 14:30FC RIA 1 - SVM 1Sportpark Krekelzank
    10 mrt. 14:30SVM 1 - VV Born 1Sportpark Burgemeester Smeets
    17 mrt. 14:30Roosteren 1 - SVM 1Sportpark De Heilige Kamp
    24 mrt. 14:30SVM 1 - Neerbeek RKVV 1Sportpark Burgemeester Smeets
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 feb.SVM 1 - Urmondia 12 - 1
  • Poulestanden SVM 1 ( 4e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neerbeek RKVV 1159332416830
    2RKUVC 11585232211129
    3Roosteren 11591537231428
    4VV Born 1158342721627
    5Woander Forest 1148152618825
    6Amstenrade 1157262321223
    7Urmondia 1157172423122
    8HBC'09 1145362635-918
    9IVS 1154652025-518
    10FC RIA 1145272022-217
    11Sporting Sittard'13 1155282726117
    12VV Zwentibold 1144282327-414
    13SVM 11440101936-1712
    14S.V. Argo 1142391731-149

    Poulestanden SVM 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geertruidse Boys 132109367
    2SVME 132019546
    3SVM 13102611-53
    4Berg'28 1301216-51
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cremers, DeanTeamspelerMiddenvelder
    Custers, MartijnTeamspelerMiddenvelder
    Gorissen, LuukTeamspelerKeeper
    Houben, RafTeamspeler
    Leclerq, JulesTeamspelerVerdediger
    Rikkert, MilanTeamspeler
    Ruipers, BrianTeamspeler
    Savelkouls, NoahTeamspeler
    Schumans, KeanoTeamspeler
    Spruit, LucTeamspelerMiddenvelder
    Stam, ZigoTeamspelerAanvaller
    Starmans, RobinTeamspelerAanvaller
    Vijgeboom, YvesTeamspelerVerdediger
    Vogten, HansTeamspelerKeeper

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    S.V. Argo 1

    VS

    SVM 1

    29 februari 202420:00 uur
    Sportpark De Baendj veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVM 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd