• SVM 1

  • SVM 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dols, JeanOverige stafTeammanager
    Dols, JeanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Goertzen, RoyOverige stafTeammanager
    Vos, Roy deTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SVM 1 ( 4e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKUVC 126156560372351
    2Neerbeek RKVV 126144847311646
    3FC RIA 12613584032844
    4Woander Forest 126134946351143
    5Roosteren 12613495344943
    6VV Born 12612684446-242
    7Sporting Sittard'13 126132115245741
    8Amstenrade 1261241045351040
    9Urmondia 126114114240237
    10HBC'09 12694134966-1731
    11VV Zwentibold 12684144749-228
    12IVS 12668123550-1526
    13S.V. Argo 12657144163-2222
    14SVM 12662184270-2820

    Poulestanden SVM 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geertruidse Boys 132109367
    2SVME 132019546
    3SVM 13102611-53
    4Berg'28 1301216-51
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Banens, JopTeamspelerVerdediger
    Cremers, DeanTeamspelerMiddenvelder
    Custers, MartijnTeamspelerMiddenvelder
    Giorgi, GinoTeamspeler
    Houben, RafTeamspeler
    Jacobs, BoTeamspeler
    Leclerq, JulesTeamspelerVerdediger
    Savelkouls, NoahTeamspeler
    Spruit, LucTeamspelerMiddenvelder
    Stam, ZigoTeamspelerAanvaller
    Vijgeboom, YvesTeamspelerVerdediger
    Vogten, HansTeamspelerKeeper

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVM 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,62

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,69

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,77

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd